Lukoil ve Sigortayeri.com İşbirliği

Lukoil ve Sigortayeri.com ortak bir kampanya ile 13.01.2016 tarihine kadar devam edecek bir işbirliği sağladı.

Kampanya süresince, LUKOIL (boşluk) TCKN (boşluk) PLAKA yazarak 3950’ye mesaj gönderen Lukoil müşterilerine Zorunlu Trafik Sigortası ile ilgili sistemdeki en iyi fiyatlı teklif iletilecektir.Kampanya kapsamında sadece, Zorunlu Trafik Sigorta poliçesi satın alan Lukoil müşterilerine 25 TL, Kasko Sigortası satın alan Lukoil müşterilerine ise 50 TL değerinde yakıt hediye edilecektir.

25 TL ve 50 TL hediye yakıt kampanyasından yararlanmak için Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko sigortası satın alımı yapılması, satış esnasında ve/veya sonrasında Hediye Kartın gönderilmesini istediği adresin Sigortayeri.com’a bildirilmesi gerekmektedir.

Hediye kartın içerisindeki puanları aktive edebilmek için Poliçe Numarası ile birlikte Hediye Kart numarasının 444 10 50 Sigortayeri.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bildirmeniz gerekmektedir. Bildirim sağlandıktan 48 saat içerisinde kullanıma açılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak 25 TL Hediye Yakıt Kart 10 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.

Lukoil müşterisi, Hediye Kartı ile dilediği zaman yakıt alma hakkına sahiptir.

Lukoil Müşterisi, kampanyaya katılım sağlamakla tüm kampanya koşullarını kabul ettiğini ve ayrıca Sigortayeri.com Reasürans ve Sigorta Brokerligi A.Ş şirketini kendi adına teklif almakla yetkili kıldığını kabul etmiş sayılır.
Bu şekilde Sigortayeri.com, müşteri adına hareket ederek Sigorta şirketlerinden teklif almaya müşterinin onayı halinde sigorta poliçelerini hazırlatmaya ve teslim etmeye yetkilidir.

3950’ye gönderilen SMS’lerden Sigortayeri.com tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır. Gönderilen SMS başına operatörünüzün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. Kampanya detayları için 444 10 50 Sigortayeri.com Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Lukoil Hediye Kart ile ilgili detaylar için ise 444 45 85 numaralı telefondan Lukoil Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

https://sigortayeri.com/sigorta-kampanyalari/lukoil
 

© Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır. - Erpet Düzce Petrol Ürünleri Nak. Tur. San ve Tic. Ltd. Şti.